Měna:
ugg boty, válenky ugg, ugg sleva, ugg
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a oceňujeme vaše podnikání. V žádném okamžiku neposkytneme informace o kontaktech ani platbách žádnému dodavateli, spolupracovníkovi nebo poskytovateli služeb třetím stranám, pokud to není naprosto nezbytné pro dokončení transakce a objednávky.
Jak je zabezpečeno informace o mně?
Snažíme se chránit bezpečnost vašich informací během přenosu pomocí softwaru Secure Sockets Layer (SSL), který šifruje informace, které nám poskytnete za nákup našich produktů nebo služeb. Při potvrzení objednávky odhalujeme pouze posledních pět čísel čísel platebních karet. Samozřejmě předáváme celé číslo kreditní karty příslušné společnosti pro platební karty během zpracování objednávky. Je důležité chránit před neoprávněným přístupem k vašemu heslu ak počítači. Po dokončení sdíleného počítače se ujistěte, že jste se odhlásili kliknutím na odkaz "odhlásit se" umístěný v boční nabídce.
Které informace mohu získat?
Na našich stránkách získáte přístup k široké škále informací o vašem účtu a vašich interakcích s námi pro omezený účel zobrazení a v některých případech k aktualizaci těchto informací.
Obchodní podmínky, prohlášení a revize
Pokud se rozhodnete navštívit naše stránky, vaše návštěva a jakýkoli spor o soukromí podléhají tomuto oznámení a našim Smluvním podmínkám, včetně omezení škod, arbitrážních sporů a uplatňování práva státu našeho místního státu. Pokud máte jakékoliv obavy ohledně soukromí vašich osobních údajů použitých a shromážděných na našich webových stránkách, zašlete nám podrobný popis kliknutím na odkaz "Kontaktujte nás" v boční nabídce a my se pokusíme vyřešit.
Naše podnikání se neustále mění a naše prohlášení o ochraně osobních údajů a Smluvní podmínky se také změní. Měli byste se často podívat na naše webové stránky, abyste viděli poslední změny. Není-li uvedeno jinak, naše současné Prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje na veškeré informace, které máme o vás a vašem účtu. Stojíme však za sliby, které uděláme, a nikdy zásadně nezmění naše zásady a praktiky, abychom je méně ochránili informacemi o zákaznících shromážděnými v minulosti bez souhlasu dotčených zákazníků.
Informace, které nám dáváte

Tyto informace poskytujeme nejvíce při vyhledávání, zakoupení, objednávání, publikování recenzí nebo jiných způsobů komunikace prostřednictvím našeho webu nebo e-mailu na web. V důsledku těchto akcí nám můžete poskytnout informace jako vaše jméno, adresu a telefonní čísla a informace o kreditní kartě.
Automatické informace
Z bezpečnostních důvodů web někdy shromažďuje a analyzuje adresu internetového protokolu (IP) používanou pro připojení počítače k ​​Internetu a na naše webové stránky. To se provádí za účelem ochrany za účelem sledování v nešťastné události, že někdo získá přístup k vašim osobním nebo finančním informacím a otevře účet nebo provádí nákupy pod vaším jménem.
Otázky
Otázky týkající se našich Smluvních podmínek, prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů nebo jiných materiálů souvisejících s politikami mohou být adresovány našim zaměstnancům podpory kliknutím na odkaz "Kontaktujte nás" v boční nabídce. Nebo nám můžete poslat e-mail.
zpět